Kthehu lart

Enada dhe Gerdi fjalë zemre në 10-vjetorin e Roanit!

Enada dhe Gerdi fjalë zemre në 10-vjetorin e Roanit! GazetaExpress

Çifti i balerinëve Enada Hoxha dhe Gerd Vaso ditën e sotme e kanë jo vetëm festën e dashurisë, por gjithashtu lindjen e djalit të tyre Roan.

Në rrjete sociale ata i kanë dedikuar një postim mjaft të bukur: “Roan’s Birthday... Vitet ikin, femijet rriten.!!!! ti Roan per ne, je krijesa dhe suksesi yne me i madh ne jete.. je bekimi qe zoti mund te na falte ne si prinder... Edhe 100 te behesh Roani yne dhe mbi te gjitha te jesh i lumtur gjithmone.. Gezuar 10 vjetorin e lindjes ROAN,”-përfundojnë çifti i njohur i balerinëve./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 13:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera