Kthehu lart

Elgiti dhe Klea po përgatisin diçka speciale, publikohet video

Elgiti dhe Klea po përgatisin diçka speciale, publikohet video GazetaExpress

Këngëtarja e njohur shqiptare Klea Huta ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon se së shpejti do të sjellë një projekt me partnerin e saj Elgit Doda.

Në këtë video çifti shfaqet në poza sensuale dhe romantike me njëri-tjetrin, ndërkohë që Klea ka shkruar: “A jeni gati ?? aaaa I’m so excited... Mezi presss”,-përfundon Klea. Nuk dihet ende se çfarë po përgatisin dy artistët e njohur të cilët janë edhe një çift mjaft i dashur i showbizit shqiptar./Gazeta Express/

Credit: @Klea Huta • Aмlα •

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Dhjetor 2018 14:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera