Kthehu lart

E zhveshur nga shtrati: Nënë e dy vajzave, Fjolla Morina shfaqet më seksi se kurrë

E zhveshur nga shtrati: Nënë e dy vajzave, Fjolla Morina shfaqet më seksi se kurrë GazetaExpress

Këngëtarja Fjolla Morina nuk e ka aspak problem t’i shfaqë hiret e saja nëpër imazhet që publikon në rrjetet sociale.

Morina ka linja të mira të trupit edhe pse tashmë është nënë e 2 fëmijëve.

Këngëtarja e njohur kosovare, e cila ka deklaruar disa herë përmes fotografive se është në një lidhje dashurie, ka lansuar në Instagram një fotografi tejet provokative.

Ajo shfaqet krejt e zhveshur e vetëm një mbulesë e bardhë i kalon nëpër trup. /Prive.al


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 13:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera