Kthehu lart

E shtrydh shalqirin në gjoks, e kall rrjetin trashaluqja e bukur

E shtrydh shalqirin në gjoks, e kall rrjetin trashaluqja e bukur GazetaExpress

Ta ekspozosh sa të mundesh gjoksin deri sa ai ekziston

Kjo është Kelly Brook e cila nuk heziton që të tregojë format e saj e sidomos gjoksin e saj gjigant.

Ajo është duke qëndruar për pushime në Tajlandë.

Por, Kelly Brook e ka bërë këtë të martë duke postuar foto super të nxehta nga pushimet e saj idilike në Tajlandë.

Modelja në këto bikine është dukur tepër seksi derisa është përkujdesur që lëngun e shalqirit në gjoksin e saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 23:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera