Kthehu lart

E porsalindur, por vajza e Amit dhe Ermalit nis të thyejë rekorde!

E porsalindur, por vajza e Amit dhe Ermalit nis të thyejë rekorde! GazetaExpress

Ndonëse ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë vogëlushja e Amit dhe Ermalit e ka “thyer” rekordin e parë.

Në rrjetin sociale Instagram ku babai i saj, komediani Ermali Mamaqi ka publikuar dhe foton e ardhjes së saj në jetë, pëlqimet kanë arritur më shumë se 165 mijë. 

Foto e cila kishte arritur të thyente këtë rekord më parë ishte ajo e dasmës së çiftit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku me 130 mijë pëlqime.

Mesa duket vipat shqiptarë tashmë kanë një rekord të ri për të mundur./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 10:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera