Kthehu lart

E mbuluar, por “përvëluese” në bregdet

E mbuluar, por “përvëluese” në bregdet GazetaExpress

E veshur ose jo ajo di të shkëlqejë dhe që vëmendja të jetë e gjitha e saja dhe këtë ka bërë edhe në Ibiza.


Fjala është për bukuroshen 23-vjeçare, Demi Rose, e cila dukej mahnitëse në plazhet spanjolle teksa shijonte rrezet e diellit në një jaht lukzos.

Format e kolme të Rose janë padyshim një konkurrencë serioze për Kardashianët, forma të cilët bien në sy edhe pse modelja kishte veshur një kaftan të bardhë sipër bikinit.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 07:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera