Kthehu lart

E lezetshme dhe përvëluese: Bukuroshja amerikane tregon trupin fantastik në plazh

E lezetshme dhe përvëluese: Bukuroshja amerikane tregon trupin fantastik në plazh GazetaExpress

Modelja amerikane, Danielle Herrington, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit.

Të martën është publikuar numri më i ri i revistës së njohur të kostumeve të larjes.

Në mesin e shumë modeleve nga e mbarë bota, për Sports Illustrated Swimsuit 2018 ka pozuar edhe bukuroshja nga Shtetet e Bashkuara, Danielle Herrington, shkruan Gazeta Express.

Modelja 24-vjeçare ka pozuar me bikini në plazh, duke realizuar disa fotografi tejet seksi - madje edhe gjysmëzhveshur.

Më poshtë mund t'i shihni disa prej fotove të Danielle Herrington për SI Swimsuit 2018, ndërkaq të gjitha fotot tjera mund t'i shikoni në ueb-sajtin e revistës. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera