Kthehu lart

E lezetshme dhe bombastike: Fotot e kësaj modeleje do t'jua heqin kapakun e kresë

E lezetshme dhe bombastike: Fotot e kësaj modeleje do t'jua heqin kapakun e kresë GazetaExpress

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre.

Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis, një modele me prejardhje japonezo-braziliano-kubane. 

Për t’ua vërtetuar këtë, më poshtë Gazeta Express sjell për ju disa nga fotografitë më joshëse të bukuroshes bombastike.
                                                                                                    

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Gusht 2018 08:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera