Kthehu lart

E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcë krah fotos emocionuese

E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcë krah fotos emocionuese GazetaExpress

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen dhe ka marrë nga njerëzit e zemrës urimet më të ngrohta.

Pasi e uroi publikisht bashkëshorti i saj Getoari dhe motra Luana Vjollca, tashmë Marina surprizohet dhe nga e ëma.

Nëna e moderatores ka përdorur fajlët më të zgjedhura për t'i dedikuar një urim ‘pasurisë së saj më të madhe’.

'Jam mama ma e lumtur ne bote me nji shpirt te bukur si ti ! Falenderoj Zotin per ty !Edhe 100 vite te bukura ashtu me dashuri e rreze dielli qe ti rrezaton per ne! Shpirti plot,pasuria ime!' ka shkruar nëna e moderatores krah fotos së publikuar ku duket qartë ngjashmëria e tyre nënë e bijë. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 14:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera