Kthehu lart

E dini se ka gjoks fantastik, por a e keni parë sa seksi kërcen Emily Ratajkowski?

E dini se ka gjoks fantastik, por a e keni parë sa seksi kërcen Emily Ratajkowski? GazetaExpress

"Dancing Queen" është publikuar disa dekada para se Emily Ratajkowski të lindej, por kjo këngë sikur është shkruar për të.

Bukuroshja 27-vjeçare është pa dyshim një prej mbretëreshave të industrisë së modelimit, dhe asaj i pëlqen të kërcejë për ndjekësit e saj në Instagram, kur s'është e zënë duke modeluar për linjën e saj të bikinive "Inamorata Swimwear", apo duke folur për dekoltenë e saj "të fuqishme". 

Qoftë kur EmRata është pranë një pishine me bikini, qoftë kur është me gjoksin e zbuluar në plazh, apo duke bërë qejf me shoqe seksi që s'mund të rezistojnë pa e prekur, ta shikosh atë duke tundur trupin e saj kurrë s'është aktivitet i mërzitshëm.

Shijojini 10 shembuj të bukur më poshtë. /Express/

Big mood @inamorataswim

Way too much fun. Thank you all for the bday wishes!

Wavy baby

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

When you're too excited about vacation ????

????????

Instagram post by Emily Ratajkowski * May 15, 2016 at 6:38pm UTC

I get it how I live it

J'adore

WELCOME HOME is almost finished and we're doing a little dance to celebrate! Love this dude @glassofwhiskey and can't wait for you all to see what we've been up to! ????????????❤️ link in my bio

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 19:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera