Kthehu lart

Dueti i pazakontë i Eranda Libohovës na zbulon shumë "sekrete"!

Dueti i pazakontë i Eranda Libohovës na zbulon shumë "sekrete"! GazetaExpress

Shumë nga këngëtaret e njohura shqiptare kanë kthyer në personazh prindërit duke na treguar kështu që se nga i kanë trashëguar shumë nga talentet e tyre.

Këtë herë ka qenë këngëtarja Eranda Libohova, e cila ka publikuar një video mjaft të ëmbël më të ëmën. 

Të dyja nënë e bijë shfaqen duke kënduar të dyja mjaft të intonuara. Duket se tashmë e mësuam se nga e kanë trashëguar motrat Libohova talentin e tyre./Gazeta Express/

Credit: @Eranda Libohova
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 18:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera