Kthehu lart

Do lërë Vizion Plus...? Reagon Orinda Huta dhe sqaron dyshimet

Do lërë Vizion Plus...? Reagon Orinda Huta dhe sqaron dyshimet GazetaExpress

​Vetëm pak kohë pas lajmeve se Turjan Hyska do largohet nga Vizion Plus dhe do të shkojë në Klan plus ku do të transmetohet emisioni i tij i ri, sot me shpejtësi u përhap lajmi se edhe Orinda do bëjë të njëjtën gjë

Thuhej se Orinda do largohet nga Vizioni ku punoi për 9 vite dhe do zhvendoset me Turin në Klan.


Por e kontaktuar nga "Tiranapost", Orinda është e shprehur se kjo nuk është fare e vërtet dhe se edhe miqtë e saj e dinë që ajo do të vazhdojë të qëndrojë në Vizion plus.

"Jo nuk është fare i vërtetë si lajm. Nuk e di si ka dalë, sepse edhe miqtë e mi e dinë që unë do të vazhdoj të qëndroj në Vizion", ka thënë Orinda për "Tiranapost".

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Prill 2018 21:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera