Kthehu lart

Do ju bëjë të shikoni parajsën, Françeska Jaçe një tundim i vërtetë

Do ju bëjë të shikoni parajsën, Françeska Jaçe një tundim i vërtetë GazetaExpress

Françeska Jaçe është një eksperte për ngritjen e temteraturave në rrjetet sociale. 

Ajo ka ndarë një foto ku shfaqet me bikini në një nga vendet tropikale që ka vizituar para disa javësh. Ish banaorja e Big Brother duket mjaft tunduese teksa nxjerr në pah linjat e saj trupore. Bie gjithashtu në sy gjoksi i saj bombastik.

Është vetëm fillimi, me siguri Françi do të shkaktojë 'tërmet' me postimet e saj të një pasnjëshem gjatë ditëve të nxehta, ku më përvëluese se rrezet e diellit do të jetë vetë ajo. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 09:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera