Kthehu lart

Do befasoheni, shikoni si duket Xheni e BB9 pa pikë grimi

Do befasoheni, shikoni si duket Xheni e BB9 pa pikë grimi GazetaExpress

​ Ajo është një nga ish banoret më tërheqëse dhe njëkohësisht më të përfolura pas përfundimit të Reality Showt Big Brother 9.

 Xheni Mhillaj u përfshi në një diskutim të gjerë pas ndarjes nga partenri i saj Benardi dhe tashmë vazhdon të jetë po aq aktive në media pasi vendosi të rikthehej në Shqipëri për një kohë të gjatë.

E ftuar në një emision pak ditë më parë ajo është shfaqur pa pikë grimi. Duhet pohuar se Xheni është shumë simpatike edhe e pa lyer. Gjithmonë ajo ka preferuar të shfaqet mjaft e thjeshtë dhe sa më origjinale. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 15:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera