Kthehu lart

Definitivisht, kjo është prezantuesja më joshëse në botë

Definitivisht, kjo është prezantuesja më joshëse në botë GazetaExpress

Yanet Garcia cilësohet si moderatorja më seksi në botë

Ajo është nga Meksika e cila ju çmend me format trupore të cilat i posedon. Është prezantuese e motit, ku edhe mbledh mijëra njerëz pranë ekraneve televizive gjatë kohës që ajo moderon.

Yanet është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale ku publikon imazhe të njëpasnjëshme me ndjekësit e saj, por padyshim që me anë të këtyre formave bombastike komentohet për çdo imazh të saj.

Prezantuesja Garcia, nuk lë fotografi pa shfaqur gjoksin dhe të pasmet e mëdha e cila duket e jashtëzakonshme në çdo paraqitje, por duhet theksuar se përveç profesionit të prezantueses, ajo posedon koleksione të ndryshme për modelet e njohura të cilat ndezin pasarelat e modës

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Janar 2018 09:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera