Kthehu lart

Dashuria nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë

Dashuria nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë GazetaExpress

Yeşim Ceren Bozoğlu në rolin e Fikriyëes në serialin ‘Kalbimdeki Deniz’ mori simpatikë e të gjithë shikuesve.

Ajo është një femër tërhqesë në realitet, e edhe pse në serial e keni parë si një zonjë më të moshuar

Aktorja ishte në lidhje dashurie por nuk ka bërë martesë me të.

Pavarësisht kësaj, Yesim ka dashur të provojë ndjenjën e të qenurit nuse duke veshur vellon e bardhë.

Me një grim që nxjerr në pah bukurinë e aktores, ‘Fikriya’ ëhtë një nuse e bukur edhe në këtë moshë. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 12:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera