Kthehu lart

Daffy publikon një foto të nxehtë, ekspozon gjoksin

Daffy publikon një foto të nxehtë, ekspozon gjoksin GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka provokuar sërish nëpërmjet një fotografie.

Këtë e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram aty ku është shumë aktive.

 Në foton e publikuar Duffye ka zbuluar barkun seksi dhe një pjesë të gjoksit por në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Dafina vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku po i mbanë të informuar rreth karrierës muzikore dhe jetës private fansat e shumtë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 22:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera