Kthehu lart

Cili deputet do të bashkëpunojë me 2Ton?

Cili deputet do të bashkëpunojë me 2Ton? GazetaExpress

Labinot Tahiri deputeti nga radhët e AKR-së për emisionin e mëngjesit në Televizionin 7 ka bërë të ditur që së shpejti ai do të sjellë një bashkëpunim me 2Ton,

Por Tahiri nuk ka dashur të flasë për detaje lidhur me këtë bashkëpunim.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 11:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera