Kthehu lart

Cila është femra më tërhqëse në estradën tonë, sipas Milaim Zekës

Cila është femra më tërhqëse në estradën tonë, sipas Milaim Zekës GazetaExpress

Pa menduar, Milaim Zeka përgjigjen në pyetjen se cila mendon se është këngëtarja më seksi në estradë.

Deputeti Milaim Zeka i është përgjigjur disa pyetjeve më ndryshe në emisionin Sevenbizz, në intervistën me Meriton Mjekiqin.

Ndër të tjera, ai ka folur edhe për estradën tonë ndërsa pa hamendje ka treguar se cila mendon se është këngëtarja më tërheqëse: SEVENBIZZ | Milaim Zeka "pa dorëza" flet për estradën

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 15:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera