Kthehu lart

Çfarë po përgatit Elvana Gjata?

Çfarë po përgatit Elvana Gjata? GazetaExpress

Këngëtarja Elvana Gjata duket se nuk di të ndalet sa i përket projekteve të saj muzikor.

Gjatë këtyre ditëve ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku duket se është duke punuar për projektin e saj më të ri. 

Siç ka ndodhur edhe herë të tjera Gjata ka publikuar jo vetëm foto, por gjithashtu edhe pjesë teksti nga kënga e saj më e fundit, e cila duket se do të jetë në gjuhën shqipe./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Maj 2018 15:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera