Kthehu lart

Çfarë po ndodh me Alketën, ndan video ku provokon me gjoksin jashtë

Çfarë po ndodh me Alketën, ndan video ku provokon me gjoksin jashtë GazetaExpress

Ç'ka ngjarë kështu me Alketa Vjesiun...?

Moderatorja e emisionit ‘Në Kurthin e Piter Pan’ vazhdon të surprizojë.

Vejsiu  ditët e fundit ka ndarë disa foto që kurrë më parë nuk i kishim parë të realizoheshin prej saj.

Në shtrat, e zhveshur dhe sensuale.

Në një video të publikuar në Instagramin e saj, Alketa  ka tërhequr vëmendje teksa mbulon dhe zbulon gjoksin. 

Pikërisht Alketa kishte zgjedhur këtë moment ku këmisha e hapur tregon më tepër seç duhet.

Sa për veshjen dhe pamjen e saj ajo gjithmonë duket një  ‘yll’, por nuk mund të mohojmë që kohët e fundit ka qenë plot të papritura. /Gazeta Express/

Credit: @TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 09:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera