Kthehu lart

Bukuroshja nga Peja që falë 5 vakte dhe zhvishet komplet cullak

Bukuroshja nga Peja që falë 5 vakte dhe zhvishet komplet cullak GazetaExpress

Është fjala për bukuroshen nga Peja, Shkëndije Mujaj e cila ju çmend me format trupore bombastike, e që nuk përton ti vë në pah.

Njihet si njëra ndër këngëtaret e cila ka një histori interesante qysh në fëmijëri.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale ku publikon imazhe të llojllojshme por këto më të pëlqyerat padyshim që janë më të nxehtat.

Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për linjat trupore e cila i ekspozon më shumë se ç ‘duhet para 500 mijë ndjekësve që ka.

Por , një gjë e cila na duket tejet interesant është se gjatë një interviste Shkendija ka thënë se i falë 5 vakte, kjo shumë e çuditshme pasiçë me fe është e ndaluar zhveshja, e në të gjitha imazhet ajo del pothuajse cullak.

Me këngën e saj ‘Show Biz’, arriti të bëhej më enjohur për publikun shqiptar, këngë kjo e cila ka marrë mbi 67 milionë klikime.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 08:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera