Kthehu lart

Bima Bimma romatik: Si e prita të dashurën me qirinj

Bima Bimma romatik: Si e prita të dashurën me qirinj GazetaExpress

​Një anë tjetër të tij reperi Burim Kursani i njohur si Bim Bimma ka rrëfyer në emisionin “Tour de Cool” të televizionit T7.

Ai ka zbuluar se sa romantik është duke treguar se si priti të dashurën e tij në një vend të rregulluar me trëndafila e qirinj.

Për më shumë shikoni videon më poshtë: TOUR DE COOL - BimBimma

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Nentor 2018 17:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera