Kthehu lart

Bebe Rexha dëgjon këta këngëtarë shqiptarë në shtëpinë e saj

Bebe Rexha dëgjon këta këngëtarë shqiptarë në shtëpinë e saj GazetaExpress

Bebe Rexha vazhdon të krenohet me prejardhjen e saj, këndon dhe dëfrehet me këngë shqipe në shtëpi

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e cila shënon suksese të shumta në arenën ndërkombëtare, Bebe Rexha, nuk e ka mohuar asnjëherë origjinën e saj.

Ajo madje ka treguar shpesh herë me krenari në intervista se prejardhja e saj është shqiptare, nga Dibra e Maqedonisë.

Se është një patriote e vërtetë, këtë e dëshmon edhe fakti se ajo vazhdon të dëgjojë muzikë shqip, dhe të kërcejë nën ritmet e këngëve popullore.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Nentor 2018 08:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera