Kthehu lart

Askush si Elita e Gjiko, në vendlindjen e Romeo e Zhuljetës për Shën Valentin

Askush si Elita e Gjiko, në vendlindjen e Romeo e Zhuljetës për Shën Valentin GazetaExpress

Ky Shën Valentin duket se do të mbahet mend gjatë për moderatoren seksi Elita Rudi dhe reperin Gjiko

Për dallim nga shumë të tjerë, çifti ka zgjedhur që të pushojë në Verona të Italisë, apo siç njihet ndryshe edhe si vendi i dashurisë.

Çifti ka postuar foto nëpër rrjetet sociale ku shihen të përqafuar dhe të lumtur më shumë se kurrë.

Ajo që ka postuar ka qenë Elita, e cila poshtë fotografisë ka shkruar:

“Romeo i imë”. /GazetaExpress/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 22:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera