Kthehu lart

Askush nuk e kishte vënë re! Ky është detaji në varësen e Arbenitës që tregon se është e dashuruar me Feron

Askush nuk e kishte vënë re! Ky është detaji në varësen e Arbenitës që tregon se është e dashuruar me Feron GazetaExpress

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë komentuar shumë, lidhur me faktin se ata janë në një marrëdhënie.

Reperi e ka mohuar shumë herë këtë, duke thënë se janë vetëm miq. Mirëpo Arbenita e ka nxjerrë bllof reperin me postimin e saj në Instagram.

Dyshimeve u ka dhënë fund vetë modelja, pasi ka postuar në Instagramin e saj një foto, ku është vënë re një detaj.

Në varësen e Arbenitës, me të cilën ka postuar edhe nja foto na instagram, shkruhet "Fero & Nita".

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 09:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera