Kthehu lart

Arsyet pse ish-partneri dëshiron t'ju kthehet sërish

Arsyet pse ish-partneri dëshiron t'ju kthehet sërish GazetaExpress

Është lajmëruar i pari pas ndarjes suaj? Ja arsyet se pse kjo ndodh dhe se çfarë dëshiron në të vërtetë…

Secila femër ka të paktën një të tillë – së pari lajmërohet, pastaj ju mund të keni qenë në lidhje dhe në fund ai thjeshtë zhduket. Kur veçmë ke filluar të mësohesh të jetosh pa të, ndodh përsëri që ai të ju paraqitet.

Ja pse meshkujt veprojnë kështu:

 Ai dëshiron të mbajë llogari për ju

Jo që atij i intereson aq shumë se çfarë bëni çdo ditë apo ku dëshironi të shkoni, por thjeshtë dëshiron të ju ketë në kontroll për çdo detaj të jetës suaj se si e kaloni kohën pa të.

Ai dëshiron seks pa asnjë angazhim

Dhe kjo arrihet më lehtë nëse ai shtiret se është i interesuar akoma për ju dhe se i mungoni pamasë.

Dëshiron të ju mbajë në rezervë

Nuk është i sigurtë se çfarë dëshiron, por e di se gjëja më e zgjuar që mund të bëjë është të ju mbajë në rezervë, nëse dëshiron të vazhdojë lidhjen me ju.

Ju provokon

Dëshiron që të jeni e lumtur, por nuk dëshiron të jeni e lumtur pa praninë e tij.

I mungoni shumë atij

Nuk janë të gjithë ashtu të vrazhdë, ka të tillë që vërtetë iu mungoni, shkruan femra.net. Por të mundohet të ju ndryshojë është krejtësisht një pyetje tjetër, për shkak se ndoshta njerëz tjerë kanë marrë tashmë vëmendjen tuaj dhe është tepër vonë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 17:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera