Kthehu lart

Armina provokon keq me të zeza

Armina provokon keq me të zeza GazetaExpress

Blogerja seksi Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet tejet provokuese.

E veshur tërësisht me të zeza Armina dukej në formë të mrekullueshme fizike. Krahas fotos ajo ka shkruar: "Brenda errësirës,”-përfundon Armina në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 20:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera