Kthehu lart

Armina Mevlani shtatzënë? Foto që po çmend rrjetin!

Armina Mevlani shtatzënë? Foto që po çmend rrjetin! GazetaExpress

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka postuar së fundmi disa foto në Instagram, qe i ka habitur të gjitha, pasi fustani që kishte veshur i nxjerr në pah barkun “e rrumbullakosur”.

Disa komentues nuk kanë nguruar ta pyesin nëse është shtatzënë, por blogeria nuk ka kthyer përgjigje.

Armina ka shtuar disa kilogramë që i bien shumë në sy, apo është në pritje të një fëmije? Kjo nuk dihet ende!/Panorama/    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 22:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera