Kthehu lart

Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin!

Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin! GazetaExpress

Ndonëse është shprehur më parë se nuk do të vijonte më karrierën si modele pas martese tashmë Anxhela Martini e ka shkelur këtë “premtim” me të dyja këmbët.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale ku shfaqet më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë. 

E veshur me të brendshme dhe rroba banjo Anxhela ka ndezur Instagramin me këto video të reja./Gazeta Express/

Credit: @Angela Martini
Credit: @Angela Martini
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 18:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera