Kthehu lart

Ami shkon në tualetin e qendrës tregëtare, mbetet pa fjalë nga pamjet

Ami shkon në tualetin e qendrës tregëtare, mbetet pa fjalë nga pamjet GazetaExpress

Para disa ditësh moderatorja e njohur Amarda Toska gjendej për disa ditë pushimesh me fëmijët e saj dhe Ermalin në Vjenë.

Vajza e tyre Sia është ende shumë e vogël ndërsa Joelin e pamë të shijonte çdo moment atje së bashku me Ermalin.

Teksa kanë shëtitur në vende të ndrysheme ka qenë e nevojshme që Ami ti ndërojë pelenat të voglës Sia. Ajo që ka impresionura Amin ka qenë paradhoma e tualeteve në qendrat tregëtare atje.

 “Paradhoma e një tualeti normal në një qendër tregtare në Vienë”, shkruan Ami duke treuar ëkshtua mbjentin me të gjtiha kushtet e domosdoshme për nënatat dhe baballarët që duan t’u ndërojnë pelenat të vegjëlve të tyre. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 14:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera