Kthehu lart

Alketa Vejsiu krah bashkëshortes së Messit në eventin e modës

Alketa Vejsiu krah bashkëshortes së Messit në eventin e modës GazetaExpress

Moderatora e njohur shqiptare ka patur fatin të gjendet pranë bashkëshortes së futbollistit të njohur Messi.

Alketa Vejsiu gjendet në Barcelonë si pjesë e një prej eventeve të fustaneve të nusërisë. 

Aleta ka filmuar një moment ku fare pranë saj gjendej dhe  Antonella Roccuzzon në të njëjtin event.

Moderatorja, e cila në këtë rast është në rolin e sipërmarrëses nuk ka nguruar të shprehë lumturinë e të qenurit pjesë e këtij eventi. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Prill 2018 19:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera