Kthehu lart

Alketa Vejsiu befason sërish e zhveshur nga shtrati dhe ka diçka për të thënë

Alketa Vejsiu befason sërish e zhveshur nga shtrati dhe ka diçka për të thënë GazetaExpress

Moderatorja Alketa Vejsiu vazhdon të befasojë me foto e saj provokuese nga shtrati. 

Me sa duket ajo ka realizuar një set enkas.

Në foton e fundit kuAlketa duket mjaft sensuale ka preferuar të vendosë një dixhiturë mjaft emocionuese që u dedikohet fëmijëve të saj.

‘E vetmja zile zgjimi në mëngjes që nuk më shqetëson është e qeshura e fëmijëve të mi’ ka shkruar Vejsiu krah fotos së saj. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 15:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera