Kthehu lart

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska GazetaExpress

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj.

Pasi ndau në rrjetet sociale disa foto shumë sexy ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese. 

Ajo ka pozuar nga vrenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë. Sensulae dhe veshur em të zesa, Alketa duket në kulmin e suksesit të saj.

Moderatorjae e 'Në kurthin e Piter Pan' e ka shijuar këtë periudhë ndryshimesh dhe shkëlqimi. Alketa u pa gjithashtu të ndryshonte dhe modelin e flokëve në një nga tendencat më të fundit.  /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 11:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera