Kthehu lart

Alesia Bami përvëluese, provokon me të pasme!

Alesia Bami përvëluese, provokon me të pasme! GazetaExpress

Ajo është një nga vajzat e komentuara në showbizin shqiptar sa i përket formave të saj trupore.

Këto kohë velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë. 

Ajo ka postuar foto ku shfaqet me bikini në pishinë dhe jo vetëm duke ekspozuar hiret e saj, e sidomos të pasmet. 

Duket se këtë fundjavë Alesia është argëtuar mjaft dhe një fakt I tillë dëshmohet më së miri në këto foto./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 18:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera