Kthehu lart

Albatrit Muqiqi rikthehet me këngën e re

Albatrit Muqiqi rikthehet me këngën e re GazetaExpress

Albatrit Muqiqi ka publkuar me videoklip këngën më të re, 'Nuk e meriton'.

Këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi sapo ka publikuar në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar “Nuk e meriton”.

Tekstin e këngës e ka shkruar Petro Xhori, muzikën e ka punuar, Irkenc Hyka, ndërsa miksimin e ka bërë Jojo.

Për videoklipin e këngës “Nuk e meriton”, Albatriti ka bashkëpunuar me produksionin ImagineFilms. Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton (Official Video)

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 14:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera