Kthehu lart

Agron Llakaj flet për martesën: E gjatë dhe plot turbulenca!

Agron Llakaj flet për martesën: E gjatë dhe plot turbulenca! GazetaExpress

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" ishte aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj i cili u intervistua nga të vegjëlit.

Agroni foli për bashkëshorten e tij Konstandina, martesën me të cilën e përshkroi si një fluturim.

I pyetur nëse zihet me bashkëshorten, Agroni tha me të qeshur: "Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia". "Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca.

E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje", u shpreh aktori./Xing.al/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 22:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera