Kthehu lart

Agon Amiga këtë herë ka përgatitur diçka të veçantë

Agon Amiga këtë herë ka përgatitur diçka të veçantë GazetaExpress

Reperi nuk po ndalet!

Reperi nga Babastars sapo ka paralajmëruar një projekt mjaft interesant.

Pas versionit me titra të këngës 'Qy qysh', Amiga tani po sjell një këngë të re me videoklip, shkruan Gazeta Express.

Këngës me titull 'Ohh bir' i është realizuar një video shumë artistike, sa mund të vërehet nga pamjet e shkurtëra që ai ka publikuar për të paralajmëruar projektin.

View this post on Instagram
Coming soon ???????? Agon Amiga -Ohh bir
A post shared by BABASTARS (@babastars_official) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Nentor 2018 17:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera