Kthehu lart

Afrona dhe Blero publikojnë fotografi nga pushimet e tyre

Afrona dhe Blero publikojnë fotografi nga pushimet e tyre GazetaExpress

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAinfo

Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij.

Blero dhe modelja Afrona Dika ka kohë që janë në lidhje dhe janë të lumtur pranë njëri tjetrit

E si shumë këngëtar të estradës tonë edhe Blero ka filluar që të pushojë para sezonit.

E këto pushime Blero është duke i bërë me të dashurën Afronen.

Në një fotografi dyshja shfaqen shumë hot pranë njëri tjetrin./ORAinfo


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 13:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera