Kthehu lart

A janë këto fotot më të nxehta të Rita Orës këtë verë?

A janë këto fotot më të nxehta të Rita Orës këtë verë? GazetaExpress

Dhe këngëtarja ka pozuar me bikini nga Malta përpara shfaqjes së saj në festivalin Summer Daze.

27-vjeçarja dukej humë 'hot' në një ballkon me pamje fantastike, ndërsa perëndonte dielli.

Ylli i muzikës, tepër e zjarrtë, nxori në pah format e tonifikuara trupore.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Gusht 2018 18:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera