Kthehu lart

A është kjo muzikë apo pornografi?

A është kjo muzikë apo pornografi? GazetaExpress

Një klip i ri i Blunt dhe Real sapo ka dalë.

Mirëpo ka diçka në atë video që nuk shkon.

Disa femra që dridhin të pasmet e një pjesë e klipit ku Real e ha organin gjenital të një femre me thikë dhe pirun, pasqyrojnë skena jo fort të këndejshme për sy.

Kënga e titulluar “Tululu” shfaq skena me përmbajtje pornografike.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 09:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera