Kthehu lart

A e mbani mend Karlen nga seriali “EL Clone”, ajo sot është një brune që ju ‘çmend’

A e mbani mend Karlen nga seriali “EL Clone”, ajo sot është një brune që ju ‘çmend’ GazetaExpress

Juliana Paes, u bë e njohur për publikun shqiptar kur ajo luajti te telenovela Kloni, që bri bujë të madhe me temën që trajtoi.

Paes luajti një rol jo aq të rëndësishëm, atë të Karlës, por që me bukurinë dhe talentin e saj ajo rrëmbeu zëmrat e shumë adhuruesve, përcjell ORAvip.

Sot, Karla është një grua dhe një nënë shumë e përkushtuar, por as profesionin nuk e ka lënë anash.. 

Pavarësisht kalimit të viteve, ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 03:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera