Kthehu lart

13 vjeçari nga Kosova që mahniti jurinë në “The Voice Kids” në Gjermani

13 vjeçari nga Kosova që mahniti jurinë në “The Voice Kids” në Gjermani GazetaExpress

Janë të shumtë shqiptarët nga Kosova që marrin pjesë nëpër talent shou në shtete të ndryshme.

Besim Karpuzi nga Shala e Lipjanit është djaloshi 13 vjeçar i cili është bërë pjesë e “The Voice Kids” në Gjermani.

Juria u mahnitë nga mënyra se si ai këndoi këngën “The Rainbow Connection”.

Ndryshe, Besimi është nipi i Xhavit Drenorit, asamblistit të zëshëm të Drenasit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 07:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera