Xhbanja do ju çmend me fustanin që ka veshur në dasmën e Mimozës


13/12/2018

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në dasmën e improvizuar të Mimozës.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart