‘Xhakarta’ ndryshon pamjen, nuk njihet me flokë të drejta


11/01/2019

Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka bërë një ndryshim në pamje.

 Ndonëse jemi mësuar ta shohim me flokë kaçurrele, ajo ka vendosur që të ndryshojë ngjyrën dhe ka drejtuar flokët.

“A preferoni që flokët e mi të jenë kaçurrela apo të drejta?”, ka pyetur Arta ndjekësit e saj. Arta ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat.

View this post on Instagram

Do you prefer my hair curly or straight? ????
A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart