‘Veç ta arrij atë ditë’, pyetja e Anës emocionon Ardit Gjebrean


11/02/2019

Mbrëmjen e sotme babë e bijë ishin duke parë “Lufta e nuseve” në TV Klan dhe Ana i ka bërë Gjebreas një pyetje që e ka emocionuar.

“Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, e ka pyetur Ana të atin.

“Mendova: Veç ta mbërrij atë ditë”, shkruan Gjebrea i emocionuar.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart