Sinan Vllasaliu pas shumë kohësh vjen në intervistë, ndiqeni sonte në Sevenbizz


11/01/2019

– Sinan Vllasaliu vjen në një intervistë pas shumë kohësh mungesë, flet për bashkëshorten të cilën po ia publikojnë në mediat rozë dhe shumë të rejat tjera.

– Lindon Berisha tregon për karrierën, sukseset dhe projektet e reja, tregon a do t’i bëjë ‘diss’ ndokujt, si dhe rikujton babain e tij.

– Më të rejat e showbizzit që karakterizuan javën.

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin, sonte nga ora 19:00 në T7. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart