Shumë e çmendur, shikoni sa shpenzon Marina vetëm për një xhup


11/01/2019

Dyshja e njohur njihet për jetë luksoze që bëjnë. Ata janë gjatë gjithë kohës në udhëtime: të veshur me marka të shtrenjta dhe duke vizituar vendet më luksoze. Gjatë pushimeve të tyre të fundit në Los Angeles, ajo çfarë na e ka tërhequr vëmendjen është xhupi blu i Marinës.


Faqja “What they wearin” në Instagram, ka zbuluar se ky xhup i markës Gucci kushton plot 6845€. Marina ka qëndruar tek po e njëjta markë edhe për syzet të cilat kushtojnë edhe ato plot 750 euro. Në total xhupi dhe syzet kushtojnë 7595 euro. Kushton kaq makina juaj?

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart