Sara Hoxha publikon kartolinën më të bukur familjare


12/02/2019

Trashëgimtarja e Top Media, Sara Hoxha së bashku me dy meshkujt e jetës së saj, Ledionin dhe Londonin e vogël.

Sara ka treguar se kështu duhet festuar dashuria në familje cdo ditë./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart