Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?


12/01/2019

Por, sipas “iconstyle.al” prej dis muajsh moderatorja dhe bashkëshorti i saj kanë pasur probleme në çift dhe janë drejt një divorci të mundshëm.

Çifti bashkë ka edhe një djalë, i cili quhet Jon dhe këtë vit bëhet katër vjeç.

Për të parë se çfarë do të ndodhë do të duhet të presim sepse nuk ka asnjë reagim  nga moderatorja.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart